Pomoc seniorům 70+ z Prahy 2 při očkování

Milí senioři, pokud byste se chtěli nechat očkovat proti nemoci Covid-19, je Vám více než 70 let a žijete v Praze 2, moc rádi Vám s tím pomůžeme.
Vaše zdraví a bezpečnost jsou pro nás v Praze 2 jednoznačnou prioritou. Chceme, abyste měli k očkování přístup co nejrychleji a nemuseli v tomto počasí dojíždět daleko od svého bydliště. Proto naše starostka
Jana Černochová
a místostarostka pro sociální oblast
Alexandra Udženija
domluvily spolupráci s
Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze – VFN
na Karlově náměstí . Nemusíte tak zbytečně stát dlouhé fronty před očkovacími centry, nebo se pohybovat mezi větším počtem lidí a ohrožovat své zdraví.
Budete-li chtít využít naší nabídky na zprostředkování očkování, stačí, když se obrátíte na naši bezplatnou informační linku 800 600 604, která bude dostupná v pracovní dny (po–pá), vždy od 8.00 do 16.00 hodin.
Vše Vám vysvětlíme a na základě Vašeho zájmu o očkování vytvoříme harmonogram, podle kterého budete kontaktováni a dozvíte se termín a čas očkování. To bude probíhat v očkovacím centru Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, se kterou má naše městská část dlouhodobě velmi dobrou spolupráci.
Vás, milí dvojkoví spoluobčané, bychom chtěli poprosit, jestliže víte o seniorovi, kterého se očkování v této fázi týká, předejte mu tuto informaci, nebo kontakt na výše uvedenou linku. Společně můžeme pomoci lidem kolem sebe.
Věříme, že naše podpora přispěje k tomu, aby se senioři cítili bezpečněji a věříme, že se zase všichni brzy vrátíme k normálnímu životu.

Callcentrum k očkování
Zveřejněno: 15.01.2021 – webadmin@praha2.cz