Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  > 
 • Farmářské trhy se konečně otevřou

  09.04. 2021
  Farmářské trhy na Tylově náměstí a na náplavce Rašínova nábřeží se příští týden konečně znovu otevřou svým zákazníkům. Jejich pořadatelé na místě zajistí dodržování bezpečnostních opatření a nezbytnou dezinfekci. O znovuotevření farmářských trhů rozhodla vláda na svém úterním jednání 6. dubna.
 • Omezení činnosti oddělení správy a vymáhání místních poplatků

  09.04. 2021
  Vážení občané, provoz oddělení správy a vymáhání místních poplatků je od 12. dubna 2021 až do odvolání omezen.
 • V Praze vzniká systém monitorování obtěžujícího zápachu

  07.04. 2021
  Obtěžující zápach z průmyslové výroby je nyní možné nově nahlásit prostřednictvím formuláře a odeslat e-mailem na podatelnu Magistrátu hlavního města Prahy. Náměstek primátora Petr Hlubuček požádal prostřednictvím starostky Jany Černochové městskou část Praha 2 o součinnost.
 • Praha 2: Magistrát rozhoduje bez městských částí

  08.04. 2021
  Městská část Praha 2 zásadně nesouhlasí s Magistrátem hl. m. Prahy ve věci plánované úpravy dopravního režimu v oblasti Smetanova nábřeží. Přesun tranzitu až třiceti tisíc vozidel denně z obou břehů Vltavy na objízdné trasy povede k dramatickému zvýšení dopravní zátěže v Praze 2 a bude mít negativní dopad na životní prostředí a kvalitu života lidí v této městské části.
 • V Moravské ulici se budou dokončovat stavební práce

  06.04. 2021
  V Moravské ulici mezi domy s orientačními čísly 12 až 24 budou pokračovat stavební práce na komunikaci (chodník, parkovací stání, obrubníky, vozovka, montáž mříží/rabátek ke stromům) po pokládce kabelového vedení.
 • Praha 2: Bezpečnost našich občanů je pro nás prioritou

  31.03. 2021
  Praha 2 apeluje na ministra vnitra Jana Hamáčka a primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba, aby zajistili bezpečnost Pražanů. Téměř letní teploty těchto dní vylákaly Pražany ve velkém do ulic, parků i na náplavky, kde docházelo k četnému porušování vládních opatření.
 • Praha 2 předala zdravotníkům VFN v Praze balíčky dobrot a poděkovala za jejich práci (vloženo video)

  31.03. 2021
  Starostka Prahy 2 Jana Černochová a místostarostka Alexandra Udženija v úterý poděkovaly zdravotníkům Všeobecné fakultní nemocnice v Praze za dosavadní spolupráci a vynikající koordinaci očkování seniorů a předaly jim obrázky od dětí a dobroty od sponzora – společnosti Nestlé Česko, s. r. o.
 • Velikonoce na Dvojce opět (ne)tradičně (vloženo video)

  31.03. 2021
  Dvanáctý ročník oblíbené akce „Pleteme pomlázky s Městskou policií Praha 2“ má kvůli pokračující pandemii už podruhé v řadě jinou podobu. Stejně jako loni však malí koledníci o tento symbol Velikonoc nepřijdou. Strážníci jim upletené pomlázky zanechají u vybraných škol.
1234>Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  > 
1234>