Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  >
  • Školy v Praze 2 dostávají novou výpočetní techniku (video)

11.06. 2021
    Městská část Praha 2 vybavuje v těchto dnech své základní školy novou, moderní výpočetní technikou, jejíž výběr probíhal na základě konkrétních požadavků škol samotných. Tam, kde je to potřeba, přispěla i na vylepšení IT infrastruktury.
  • Oprava tramvajové trati od 21. června

10.06. 2021
    V úseku Moráň–Palackého náměstí–Jiráskovo náměstí–Myslíkova–(Národní divadlo) bude oboustranně přerušen provoz tramvají. Budou se opravovat křižovatky Myslíkova x Spálená, Karlovo náměstí x Na Moráni a Palackého náměstí x Rašínovo nábřeží.
  • Na Novoměstskou radnici se vrátily komentované prohlídky

09.06. 2021
    Na Novoměstské radnici se opět mohou konat oblíbené komentované prohlídky s poutavým výkladem vhodným i pro děti do patnácti let. Během prohlídky návštěvníci nahlédnou do prostor, které nejsou běžně veřejnosti přístupné, vystoupí na ochoz věže a dozví se mnoho zajímavostí z historie této krásné pražské památky.
  • Občané naleznou mlhoviště a mlžítka na patnácti místech

08.06. 2021
    Městská část Praha 2 v těchto dnech obnovila provoz mlžítek na Ostrčilově, Palackého a Tylově náměstí, a na Výtoni. V jedné z nejzelenějších městských částí se tak Pražané i další návštěvníci mohou v parných dnech osvěžit hned na patnácti místech.
  • Praha 2 si připomíná 150. výročí položení základního kamene Gröbeho vily

07.06. 2021
    Právě před 150 lety - 3. června 1871 byl položen základní kámen „Villy Gröbe“, dominanty Havlíčkových sadů.
1234>

Aktuálně z úřadu