placené stání banner Interaktivní mapa mobilní verze

Akce

Aktuálně z MČ

Probíhající akce

Aktuálně z MČ

 • Čisté ulice jsou pro nás priorita

  20.04. 2021
  Městská část Praha 2 činí nezbytné kroky k tomu, aby z ulic na jejím území zmizely černé skládky u stanovišť tříděného odpadu. V těchto dnech se obrátila na vedení hlavního města Prahy s žádostí, aby přijalo opatření, která zajistí pořádek na stanovištích tříděného odpadu a zamezí vytváření černých skládek okolo nich.
 • Firma DAP opraví podchodná schodiště na Karlově

  19.04. 2021
  Horní část schodiště na Karlově, v místě Nuselského předmostí v parku mezi Legerovou a Sokolskou před ulicí Boženy Němcové bude opraveno. Práce začnou v úterý 20. dubna.
 • V Šafaříkově ulici se opravuje chodník

  19.04. 2021
  Mezi orientačními čísly Šafaříkova 18 až 22, tedy v úseku mezi ulicemi Bruselská a Záhřebská, se opravuje chodník. Práce budou trvat do konce dubna.
 • Praha 2 vysadí v ulicích a parcích více než 50 nových stromů

  15.04. 2021
  Praha 2 bude letos opět zelenější. Dosadbou chybějících stromů chce zkvalitňovat životní prostředí a zároveň čelit horku. Doplněním alejí zkrášlí ulice a sníží dopady dopravy na životní prostředí.
 • Vstup do Grébovky z Prahy 10 bude krátkodobě uzavřen

  13.04. 2021
  Praha 10 bude revitalizovat parčík v Rybalkově ulici, který kopíruje zeď Havlíčkových sadů. Z důvodu bezpečnosti návštěvníků parku bude proto uzavřen z tohoto místa vstup do Havlíčkových sadů, tzv. malá brána z Rybalkovy ulice.