Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  > 
 • Adventní posezení s klienty humanitního odboru

  12.12. 2018
  Každým rokem zve humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 své klienty na předvánoční pohoštění, a ani tentokrát neudělal výjimku. Prostor opět poskytla Restaurace v Korunní ulici na Vinohradech, pro každého z téměř sedmdesáti příchozích bylo přichystáno bohaté menu. Klienty humanitního odboru přišli pozdravit nejen jeho pracovníci, ale samozřejmě také místostarostka Prahy 2 pro sociální oblast, Alexandra Udženija.
 • Vojáci poděkovali za obrázky od školáků Prahy 2

  10.12. 2018
  Již čtvrtým rokem se letos konala oslava Dne válečných veteránů na náměstí Míru. Děti z mateřských a základních škol Prahy 2 byly zapojeny nejen do celodenního programu, ale již tradičně také malovaly obrázky pro české vojáky na zahraničních misích. Od českých vojáků v Bagramu přišlo minulý týden dětem v ZŠ Kladská za kresby velmi milé poděkování, o které se s radostí dělíme.
 • Polévka na adventním zastavení Pražanům chutnala (vložena videa)

  14.12. 2018
  V příjemné atmosféře a radostné náladě proběhlo 2. prosince Adventní zastavení u Ludmily, pořádané městskou částí Praha 2. Bývá každoročním zpestřením vánočních trhů na náměstí Míru, o nichž se mezi Pražany traduje, že jsou nejkrásnější v Praze.
 • TSK po kritice veřejnosti i Prahy 2 dláždí chodník v Resslově ulici

  30.11. 2018
  Chodník před kostelem sv. Cyrila a Metoděje s Národním památníkem hrdinů heydrichiády v Resslově ulici se v nejbližších dnech opět objeví v plné kráse. Na místo asfaltového pásu, který zde zůstal po výkopových pracích, se vrací pražská mozaika, typická pro dláždění v historickém centru metropole.
 • Děti soutěží o nejkrásnější vánoční stromek (vloženo video)

  06.12. 2018
  Adventní zdobení dnes přivedlo na náměstí Míru desítky malých i velkých dětí ze škol v Praze 2. Vlastnoručně vyrobenými ozdobami z různých materiálů zkrášlovaly devatenáct stromků, které pro tento účel zakoupila městská část Praha 2 a nechala je v květináčích převézt do spodní části náměstí Míru.
1234>

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  > 
1234>

Aktuálně