Veřejná soutěž o odkup obecních bytů se blíží

Městská část Praha 2 pokračuje v prodeji volných obecních bytů prostřednictvím veřejné soutěže na principu aukce. Již ve středu 20. června 2018 proběhne v budově Novoměstské radnice na Karlově náměstí další veřejná soutěž o odkup obecních bytů.

Zájemci o možnost koupě bytu na Vinohradech či Novém Městě již absolvovali prohlídky na jednotlivých adresách. Obyvatelům dotčených domů v ulicích Korunní, Kladská, Rumunská, Bělehradská a Na Zderaze ještě jednou děkujeme za pochopení a trpělivost s rušným provozem v průběhu prohlídek.

V tuto chvíli probíhá příjem Přihlášek na adrese Úřadu MČP2 na náměstí Míru, a to s nejpozdějším termínem podání v úterý 12. 6. 2018.

Veškeré informace, včetně uveřejněných „Aukčních vyhlášek“ jsou k dispozici na našich webových stránkách v sekci „Prodej bytů“  a na úřední desce.

S účastníky veřejné soutěže se těšíme ve středu 20. 6. 2018 na setkání na Novoměstské radnici.

Ing. Michael Grundler

místostarosta pro oblast správy majetku