V sobotu 21. dubna nepojedou tramvaje na úseku Albertov–Otakarova

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 21. dubna 2018 (přibližně od 8.00 hodin do přibližně 16.00 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Albertov–Otakarova a v úseku trati mezi náměstím Bratří Synků a křižovatkou ulic Nuselská a Vladimírova.

Změny tras tramvajových linek:

• Linka číslo 7 je v úseku Albertov–Otakarova odkloněna přes zastávky Botanická zahrada, Karlovo náměstí, I. P. Pavlova a Nuselské schody.
  • Linka číslo 11 je ze zastávky Nuselské schody odkloněna přes zastávku Otakarova do zastávky Náměstí Bratří Synků (v ulici Na Zámecké), kde je ukončena.
  • Linka číslo 14 je ze zastávky Moráň odkloněna přes zastávky Palackého náměstí a Anděl do zastávky Smíchovské nádraží, kde je ukončena.
  • Linka číslo 18 je ze zastávky Albertov odkloněna přes zastávky Výtoň (ve Svobodově ulici) a Podolská vodárnado zastávky Dvorce, kde je ukončena.
  • V trase Vozovna Pankrác – Nuselská radnice – Horky – Spořilov je zavedena tramvajová linka číslo 38.

Změny v zastávkách tramvají:

Zřizuje se zastávka Výtoň (v obou směrech) ve Svobodově ulici.

Náhradní doprava:

V trase Karlovo náměstí – Albertov – Náměstí Bratří Synků – Nuselská radnice je zavedena náhradní autobusová doprava X18. Tato náhradní linka je ve směru Albertov–Náměstí Bratří Synků ulicemi Na Folimance – Rejskova – Pod Karlovem – Bělehradská, kde krátkodobě omezí možnosti parkování.

Změny v provozu autobusů:

Linka číslo 193 je již přibližně od 7.00 hodin, pouze ve směru na Šeberák, v úseku Nádraží Vršovice–Palouček vedena po odklonové trase přes přemístěnou zastávku Náměstí Bratří Synků (na náměstí Bratří Synků, za křižovatkou s Boleslavovou ulicí) a Nuselská radnice (v Táborské ulici, za křižovatkou s ulicí Sezimova).

Schéma dopravních změn v sobotu 21. dubna 2018

Zveřejněno: 17.04.2018 – webadmin@praha2.cz