placené stání banner Interaktivní mapa mobilní verze

Akce

Aktuálně z MČ

Probíhající akce

Aktuálně z MČ

 • Od pondělí 13. července začnou v Praze 2 dopravní omezení

  10.07. 2020
  Z důvodu havarijní opravy uzavřených odvodňovacích žlabů a uličních vpustí, která proběhne v termínu od pondělí 13. července do úterý 21. července 2020, uzavře TSK část Rašínova nábřeží ve směru z centra. Jedná se o úsek od ulice Plavecká po ulici Svobodova. Druhý směr do centra bude průjezdný.
 • Proměna křižovatky v plácek

  03.07. 2020
  Projekt Pražské židle & plácky je rozšířením projektu Pražské židle & stolky, který vzniká IPR Praha ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy a Trade Centre Praha, a. s. Účelem projektu je testování fungování různých pražských veřejných prostranství a podnícení tak diskuze o jejich stavu i budoucím rozvoji.
 • Praha vypsala dotační programy v oblasti památkové péče

  01.07. 2020
  Dotační Program pro vlastníky památkově významných objektů na rok 2021 je určen na stavební a restaurátorské práce s cílem zachování památkové hodnoty a podstaty památkově významných objektů na území Pražské památkové rezervace či památkové zóny v hl. m. Praze, či na objekty, které jsou prohlášeny za kulturní památku, případně movité kulturní památky.
 • Používejte, prosíme, nadále v budově ÚMČ Praha 2 roušku

  30.06. 2020
  Od 1. července většina obyvatel republiky sundá roušky. V Praze zůstane povinná ochrana úst a nosu na větších akcích a v metru.
 • Práce na Karlově náměstí omezí dopravu; dočasně nepojede metro C

  29.06. 2020
  Rekonstrukce komunikace a chodníků v okolí Karlova náměstí v koordinaci s úpravami křižovatek se světelným signalizačním zařízením omezí dopravní provoz od července do října.