Úřad MČ Praha 2 upravuje provoz v souladu s opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR

Od pondělí 7. září zůstává Úřad městské části Praha 2 i nadále přístupný pro veřejnost každý den. Nově bude přístupný v úřední dny, tj. pondělí a středa jak z náměstí Míru, tak i z Jugoslávské ulice, a to v plném rozsahu činností, zatímco v úterý, ve čtvrtek a v pátek se zavádí omezení vstupu, a to pouze z Jugoslávské ulice a pouze na pracoviště s rozšířenou návštěvní dobou, s výjimkou podatelny a informační kanceláře, které budou i v tyto dny přístupné pouze z náměstí Míru.

Podle opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je „zakázán pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, ve vnitřních prostorech staveb, které jsou místnostmi, ve kterých vykonávají svoji činnost orgány veřejné moci a správní orgány, určené pro kontakt s veřejností a v době, kdy slouží pro tento účel“.

Vstup bude povolen POUZE osobám, které budou mít ústa i nos chráněny pomocí roušky, šátku nebo šály! U vstupu do budovy jim bude změřena teplota a k použití bude dezinfekce. Osoby s příznaky onemocnění nebudou do budovy vpuštěny. Nadále doporučujeme občanům, aby v maximální možné míře využívali k vyřízení záležitostí elektronickou, telefonickou, nebo písemnou komunikaci!

jb jb

Zveřejněno: 04.09.2020 – webadmin@praha2.cz