Tramvajová výluka na Vinohradské ulici

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v ul. Vinohradské v úseku Flora – Želivského a opravy tramvajové trati v ul. Bělehradské a Škrétově v úseku I. P. Pavlova – Muzeum dochází k dopravnímu opatření na následujících linkách PID:

4  Linka je zrušena (v souvislosti s prázdninovým omezením).

16  Změna trasy: Sídliště Barrandov – … – Olšanské náměstí – Flora (v ul. Jičínské) – Orionka – … – Kotlářka.

Linka je provozována v úseku Sídliště Barrandov – Flora jako linka 5 a v úseku Flora – Kotlářka jako linka 16.

6  Zřizuje se obousměrně zastávka I. P. Pavlova v ulici Bělehradská.

11  Změna trasy: Spořilov – … – Bruselská – I. P. Pavlova (v ul. Bělehradské) – Náměstí Míru – Krymská – Čechovo náměstí.

13  Linka je zrušena (v úseku Želivského – Černokostelecká je nahrazena linkou 36, v úseku I. P. Pavlova – Čechovo náměstí je nahrazena linkou 11).

23  Zřizuje se obousměrně zastávka I. P. Pavlova v ulici Bělehradská.

X11  Je zavedena náhradní autobusová polookružní linka v trase: Želivského – Flora – Jiřího z Poděbrad – Vinohradská tržnice – Náměstí Míru – Vinohradská tržnice – Jiřího z Poděbrad – Flora – Želivského

mapka dopravy