Starostka se drží na vrcholu popularity

Jak populární jsou starostové jednotlivých městských částí? Na to se se minulý měsíc snažil odpovědět průzkum agentury Phoenix research on-line. A výsledek?

V metropoli je nejoblíbenější dvojková starostka Jana Černochová, která vede Prahu 2 již čtvrté volební období. „Jsem ráda, že stále platí, že činy jsou více než slova, a opravdu mě velmi těší, že i v této těžké době to lidé vnímají. Moc si vážím jejich podpory a je pro mě do budoucna obrovským závazkem,“ okomentovala své vítězství Jana Černochová, kterou ve výzkumu popularity jako nejlepší zvolilo 15 procent respondentů.

Se 14 procenty obsadil pomyslnou druhou příčku starosta Prahy 6 Ondřej Kolář a o třetí se podělili starostové Prahy 7 a 8,  Jan Čižinský a Ondřej Gros. Agentura Phoenix research on-line prováděla průzkum popularity starostů městských částí Prahy 1 až Prahy 15 v průběhu loňského prosince. V anketě  hlasovalo 921 Pražanů starších 18 let.

Starostka městské části Praha 2 Jana Černochová