Přerušení dopravy mezi náměstím Palackého a Výtoní

Z důvodu opravy tramvajové trati je od čtvrtka 25. července 2019 (přibližně od 4.30 hodin) do neděle 4. srpna 2019 (přibližně do 0.30 hodin) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Palackého náměstí – Výtoň.

Pro přestup z metra na tramvajové linky směr Výtoň, Braník, Modřany a Nusle využijte stanici Národní třída (výstup ze stanice Karlovo náměstí je omezen).

Změny tras tramvajových linek

• Linky číslo 23 a 92 jsou v úseku Moráň – Výtoň odkloněny přes zastávky Botanická zahrada a Albertov.
  • Linka číslo 7 je zrušena (v úseku Radlická – Anděl je nahrazena linkou číslo 15, v úseku Albertov – Černokostelecká linkou číslo 24).
  • Linka číslo 15 je ve směru z centra ze zastávky Anděl (v Plzeňské ulici) odkloněna přes zastávky KřížováLaurová do zastávky Radlická, kde je  ukončena.
  • Linka číslo 17 je v úseku Národní divadlo – Výtoň odkloněna přes  zastávky Národní třídaKarlovo náměstí, Botanická zahrada a Albertov.
  • Linka číslo 24 provozována celodenně, včetně víkendů:
    • v pracovní dny přibližně od 6.00 hodin do 20.00 hodin je prodloužena do trasy Březiněveská/Kobylisy – Bílá labuť – Kubánské náměstí – Strašnická – Černokostelecká
    • v ostatních obdobích je vedena pouze v trase Bílá labuť – Černokostelecká

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se zastávka Výtoň v obou směrech ve Svobodově ulici.

Náhradní doprava není zavedena.

neprovoz
Zveřejněno: 23.07.2019 – webadmin@praha2.cz