Praha zve na Týden pěstounství

Zveme vás na Týdne pěstounství od 10. do 16. června 2019. Tato akce je oslavou rodin starajících se o děti, které nemohou vyrůstat se svými rodiči. Je zároveň příležitostí, jak k myšlence pěstounství motivovat a přivést další zájemce.

Těšit se můžete na semináře, diskuse s odborníky a se samotnými pěstouny, na výstavy, promítání dokumentárních filmů s tematikou náhradní rodinné péče nebo na volnočasový program vhodný i pro děti.

Na území Městské části Praha 2 se konají dvě akce.

V pondělí 10. června otevře nezisková organizace Letní dům dveře do výtvarného ateliéru.

Arteterapie pomáhá náhradním rodinám

Vyzkoušejte si tvoření v otevřeném ateliéru, zeptejte se na otázky k náhradní rodinné péči.

Letní dům, Vyšehradská 41, Praha 2

V úterý 11. června naváže organizace Barevný svět dětí akcí „V BSD máme otevřeno!“

V BSD máme otevřeno!

Jak funguje taková doprovázející organizace? Co nabízí rodinám za služby? A co vůbec obnáší být v Praze

pěstounem? Přijďte si popovídat s našimi pracovníky Služeb pro pěstouny! V rámci doprovodného programu budeme mít připravené promítání krátkých filmů ze série Rodiče napořád, informační materiály a také tvůrčí dílničky pro děti.

Barevný svět dětí, z. s., Pod Nuselskými schody 1721/3, Praha 2

Všechny akce Týdne pěstounství Praha jsou zdarma.

Podrobný program akce je ZDE

Zveřejněno: 23.04.2019 – webadmin@praha2.cz