Na náměstí Míru již jsou vánoční stromečky zdobené dětmi (vloženo video)

Stejně jako v minulých letech i tento rok městská část Praha 2 pořídila vánoční stromečky pro své základní a mateřské školy. Téměř tradičně jsou stromky rozmístěny v parku na náměstí Míru v blízkosti vánočních trhů. Během dnešního dne je děti ozdobily tak, aby byly stromky připravené na první adventní neděli. Krásně ozdobené stromky obdivovala i starostka městské části Jana Černochová, která má školství ve své gesci, spolu s místostarostou Janem Kolářem.

Do pátku 20. prosince je možné dát hlas stromečku, který se vám nejvíc líbí, v přízemí budovy Úřadu městské části Praha 2 v informační kanceláři. Hlasovací box bude přístupný od pátku 29. listopadu v otvíracích hodinách úřadu. Vítězné stromky budou poslední adventní neděli 22. prosince umístěny v kostele svaté Ludmily.

red
Foto: vin