Na mapovém portále byla spuštěna aplikace Volby 2018 – výsledky II. kola volby prezidenta ČR

Městská část Praha 2 na svém oficiálním mapovém portálu webGIS spustila další mapovou aplikaci „Volby 2018 –výsledky II. kola volby prezidenta ČR“. Tato jedinečná výsledková volební aplikace byla spuštěna ve spolupráci se společností T-Mapy. Uživatel má možnost využít dvojí projekce volebních výsledků až do podrobného rozlišení jednotlivých volebních okrsků. Projekce se dají zobrazit buďto formou vizualizace zabarvením vybraného území vítězným kandidátem nebo podrobným grafem, zobrazujícím výsledky kandidátů v daném území. Rozkliknutím jednotlivých kruhových kartodiagramů v mapovém okně se uživateli zobrazí v pravém postranním panelu podrobný rozpis výsledků ve vybraném území. K dispozici je mapa volebních výsledků celé České republiky a uživatel má možnost navigace přes vyhledávání jednotlivých měst nebo konkrétních adres. V legendě jsou barevně rozlišeny všichni kandidáti a uživatel má také možnost tisku mapového výstupu. Oficiální mapový portál webGIS spravují pracovníci oddělení územního rozvoje.
Aplikaci najdete ZDE

Celá mapa i s vyhledáváním je ZDE

Volby II. kolo