Modré pondělí u Ludmily (vloženo video)

Pod blankytnou oblohou se dnes konalo Modré pondělí u Ludmily, kterým městská část Praha 2 tradičně vítá příchod velikonočních svátků. Program pro celou rodinu zahájil v 15 hodin místostarosta Jaroslav Šolc, nejočekávanější část programu přišla na řadu o čtvrt hodiny později, kdy místostarostka Alexandra Udženija a radní Michal Zuna začali rozdávat mazanec a teplý čaj. Po chvíli je vystřídal místostarosta Jan Korseska s radní Renatou Kašickou, lidé si chodili přidávat a za chvíli už na pultě zůstala jen cukřenka. Program, který moderoval Honza Musil, trval až do večera. Jak se tentokrát dětem podařilo ozdobit připravenou břízku, uvidíte až do Velikonočního (Červeného) pondělí ve vstupní hale úřadu městské části na náměstí Míru.

Text a foto: kla