Místostarosta Prahy 2 vyjednal posun oprav Vinohradské třídy

Místostarosta Prahy 2 vyjednal posun oprav Vinohradské třídy

Místostarosta Prahy 2 pro oblast dopravy Jan Korseska inicioval jednání s náměstkem pražské primátorky Petrem Dolínkem. „Vzhledem ke kritické situaci, jež nastala po uzavírce Husitské třídy, jsem za ním přišel s návrhem změn v etapách oprav Vinohradské třídy. Mé návrhy náměstek Dolínek přijal,“ uvedl Korseska.

Vinohradská třída měla být uzavřena od letošního jara, a to v oblasti od Muzea. „To by však znamenalo naprostý kolaps v centru Prahy. Proto bude Vinohradská třída opravována naopak od horní části, tedy od Želivského dolů, s možným odkladem počátečních prací. K opravám v té části Vinohradské, která patří Praze 2, by měl magistrát přistoupit až letos v říjnu, kdy už se snad dopravní situace v Praze zklidní,“ doplnil Korseska.

Zprávu zpracoval odbor Kancelář starostky a vnějších vztahů ÚMČ Praha 2.

Další podrobnosti: Mgr. Ilona Chalupská, vedoucí odboru Kancelář starostky a vnějších vztahů,

tel.: 236 044 282, mobil: 724 727 224, e-mail: ilona.chalupska@praha2.cz.

Zveřejněno: 19.03.2018 – webadmin@praha2.cz