Mezi stanicemi Náměstí Míru a Koh-i-noor nepojedou tramvaje

Z důvodu rekonstrukce plynovodu ve Francouzské ulici je od čtvrtka 25. července 2019 (přibližně od 4.30 hodin) do pátku 2. srpna 2019 (přibližně do 0.30 hodin) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Náměstí Míru – Koh-i-noor.

Změny tras tramvajových linek

• Linka číslo 6 je ve směru od Palmovky ze zastávky I. P. Pavlova odkloněna přes zastávky Náměstí Míru,Vinohradská vodárna a Flora do obratiště Olšanské hřbitovy.
  • Linka číslo 13 je ve směru od  Černokostelecké ze zastávky I. P. Pavlova odkloněna do obratiště Zvonařka.
  • Linky číslo 2297 a 99 jsou v úseku I. P. Pavlova – Koh-i-noor odkloněny přes zastávky BruselskáOtakarovaNádraží Vršovice.

Náhradní doprava

V trase Koh-i-noor – Vršovické náměstí – Náměstí Míru – I. P. Pavlova je zavedena náhradní autobusová doprava (v denním provozu linka číslo X22 a v nočním provozu linka číslo X97).

náhradní doprava

Zveřejněno: 23.07.2019 – webadmin@praha2.cz