Mapový portál má novou tvář

Městská část Praha 2 představuje zcela nové vizuální řešení vstupní webové stránky oficiálního mapového portálu webGIS Praha 2. Toto originální řešení splňuje nejnovější trendy webového designu. Nová stránka mapového portálu obsahuje funkci responzivního designu, který stránce umožňuje dynamicky se přizpůsobit velikosti displeje zařízení, na kterém je vstupní stránka prohlížena.

Uživatelé, kteří na stránku zavítají, naleznou aplikace rozřazeny do šesti hlavních kategorií, kterými jsou Mapové aplikace, Interaktivní mapové aplikace, Volební mapové aplikace, Návody a nápověda, Geoportál Praha či Ostatní. Nejzajímavějšími kategoriemi pro návštěvníky jsou Mapové aplikace – Mapa zeleně, Mapa obchodu a služeb, Mapa parkování a bezbariérového přístupu, Informační mapa, Mapa odpadového hospodářství, Mapa dopravy, Mapa historického dědictví, Mapa veřejného prostranství a Mapa majetku.

Naleznete zde také aplikace, ve kterých se občan může zapojit do veřejného dění, kterými jsou Mapa hlášení a závad nebo Mapová aplikace Děti vítány. Oficiální mapový portál webGIS je neustále rozvíjen a tematické vrstvy aktualizovány pracovníky oddělení územního rozvoje.

Jiří Jelínek
Odbor dopravy a územního rozvoje
 
Geoportál - verze pro PC a mobil

Vzhled pro počítač

Geoportál - verze pro PC a mobil
Vzhled v mobilu
Zveřejněno: 20.11.2019 – webadmin@praha2.cz