Fotografujte s Vinobraním na Grébovce

Městská část Praha 2 chystá letošní Vinobraní na Grébovce ve dnech 20. a 21. září v tanečním rytmu. Jeho podtitul zní Roztančená dvojka a pod stejným názvem vyhlašujeme pro všechny příznivce vinobraní fotografickou soutěž.

Tři výherci budou odměněni během hlavního programu vinobraní v Havlíčkových sadech. Cenou budou kvalitní vína v dárkovém balení. Vzpomínejte, fotografujte, dívejte se kolem sebe. Uvítáme snímky s taneční tématikou, které se vztahují k Praze 2. Záleží na tanecvás, zda zašlete historické snímky nebo současné záběry. Mohou to být snímky z tanečních kursů, svateb, koncertů nebo jen tak z radosti z pohybu. Redakční porota bude hodnotit kvalitu fotografie, originálnost námětu a vztah k Praze 2. Snímky můžete zasílat na adresu redakce@praha2.czdo 15. září 2019. Je rovněž možné je přinést k nám do redakce na náměstí Míru 20, č. dveří 133, kde si je oskenujeme a originál vám vrátíme. Každý soutěžící může zaslat maximálně tři fotografie. Těšíme se na vaše díla!

Redakce Novin Prahy 2

Zveřejněno: 02.08.2019 – webadmin@praha2.cz