Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  >
  • Mapový portál má novou tvář

20.11. 2019
    Městská část Praha 2 představuje zcela nové vizuální řešení vstupní webové stránky oficiálního mapového portálu webGIS Praha 2. Toto originální řešení splňuje nejnovější trendy webového designu. Nová stránka mapového portálu obsahuje funkci responzivního designu, který stránce umožňuje dynamicky se přizpůsobit velikosti displeje zařízení, na kterém je vstupní stránka prohlížena.
  • Vánoční trhy na náměstí Míru začaly

20.11. 2019
    Ve středu 20. listopadu začaly vánoční trhy na náměstí Míru, které tentokrát představí nové vánoční osvětlení a betlém.
  • Navštivte výstavu v prvním patře budovy Úřadu městské části Praha 2 (vloženo video)

18.11. 2019
    Ve čtvrtek 14. listopadu proběhla ve výstavních prostorech v 1. patře budovy ÚMČ Praha 2 na náměstí Míru vernisáž výstavy fotografií Lubomíra Kotka. Ty připomínají předlistopadové demonstrace na konci osmdesátých let.
  • Benefiční koncert pro Nadační fond Dvojka srdcem se vydařil (vloženo video)

20.11. 2019
    Kdo přišel ve středu 6. 11. na benefiční koncert Nadačního fondu Dvojka srdcem, odnesl si nejen nezapomenutelný kulturní zážitek, ale i dobrý pocit z podpory poslání nadačního fondu, který založila městská část Praha 2.
  • Na benefičním koncertu v kostele sv. Ludmily zaznělo slavné Requiem od W. A. Mozarta

18.11. 2019
    V předvečer oslav 30. výročí sametové revoluce a dne boje za svobodu a demokracii se konal v kostele sv. Ludmily benefiční koncert. Na programu bylo slavné Requiem od Wolfganga Amadea Mozarta. Tímto dílem jsme uctili památku všech obětí totalitních režimů a bojovníků za svobodu a demokracii před listopadem 1989
  • Konečně lze jít z Vinohradské na Hlavní nádraží

18.11. 2019
    Po více než desetiletém úsilí se obyvatelé druhé městské části dočkali bezpečného zpřístupnění hlavního nádraží. Nově vybudovaný chodník slavnostně otevřel místostarosta Prahy 2 Jan Korseska a náměstek primátora Adam Scheinherr.
  • Přelaďte na signál DVB-T2

12.11. 2019
    V noci ze 27. na 28. listopadu se vypínají vysílače Praha Cukrák a Praha Žižkov, ze kterých přijímají signál obyvatelé Prahy a středních Čech.
  • Pátý ročník Dne válečných veteránů na náměstí Míru (vloženo video)

13.11. 2019
    V pondělí 11. listopadu 2019 proběhl již pátý ročník vzpomínkového Dne válečných veteránů na náměstí Míru. Oficiální program zahájila ve 14 hodin starostka Jana Černochová spolu s představiteli Armády ČR.
1234>

Aktuálně z úřadu