Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  >
  • Beseda se slovenským spisovatelem Danielem Hevierem

06.11. 2018
    V říjnu se na naší škole konala beseda se slovenským spisovatelem Danielem Hevierem u příležitosti Festivalu české a slovenské tvorby pro děti, který již 4. rokem připravuje spolek BONA FIDE ve spolupráci s Mestskou knižnicou mesta Piešťany. Tento ročník je věnován 100. výročí vzniku Československa.
  • Sbor ZŠ Vratislavova v Národním divadle na předávání Studentské Thálie

23.10. 2018
    Pěvecký sbor ZŠ Vratislavova pod vedením své sbormistryně Evy Kleinové a za klavírního doprovodu hudebního skladatele Roberta Štolby svou kompilací autorských skladeb ohromil a vykouzlil dobrou náladu všem Na Prádle.
  • Projekt Lezení do škol

18.10. 2018
    Od 17. září měli žáci naší školy možnost vyzkoušet lezecké schopnosti v lezení na mobilní horolezecké stěně ve vnitrobloku školy. Ta byla škole zdarma zapůjčena v rámci projektu Lezení do škol, který byl uskutečněn za podpory Městské části Praha 2 a spolku České sportovní lezení, z. s.
  • Smetanka, zahrada, rodiče a děti

18.10. 2018
    Školy, rodiče i veřejnost zejména ve velkých městech si začínají uvědomovat důležitost propojení městských celků s přírodou.
1234>

Školy zřizované městskou částí Praha 2