Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  >
  • Adventní posezení s klienty humanitního odboru

12.12. 2018
    Každým rokem zve humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 své klienty na předvánoční pohoštění, a ani tentokrát neudělal výjimku. Prostor opět poskytla Restaurace v Korunní ulici na Vinohradech, pro každého z téměř sedmdesáti příchozích bylo přichystáno bohaté menu. Klienty humanitního odboru přišli pozdravit nejen jeho pracovníci, ale samozřejmě také místostarostka Prahy 2 pro sociální oblast, Alexandra Udženija.
  • Upozornění pro občany

20.11. 2018
    V pátek 14. prosince budou zkráceny úřední hodiny na pracovištích Úřadu MČ Praha 2.
  • Vojáci poděkovali za obrázky od školáků Prahy 2

10.12. 2018
    Již čtvrtým rokem se letos konala oslava Dne válečných veteránů na náměstí Míru. Děti z mateřských a základních škol Prahy 2 byly zapojeny nejen do celodenního programu, ale již tradičně také malovaly obrázky pro české vojáky na zahraničních misích. Od českých vojáků v Bagramu přišlo minulý týden dětem v ZŠ Kladská za kresby velmi milé poděkování, o které se s radostí dělíme.
  • Polévka na adventním zastavení Pražanům chutnala (vložena videa)

14.12. 2018
    V příjemné atmosféře a radostné náladě proběhlo 2. prosince Adventní zastavení u Ludmily, pořádané městskou částí Praha 2. Bývá každoročním zpestřením vánočních trhů na náměstí Míru, o nichž se mezi Pražany traduje, že jsou nejkrásnější v Praze.
  • TSK po kritice veřejnosti i Prahy 2 dláždí chodník v Resslově ulici

30.11. 2018
    Chodník před kostelem sv. Cyrila a Metoděje s Národním památníkem hrdinů heydrichiády v Resslově ulici se v nejbližších dnech opět objeví v plné kráse. Na místo asfaltového pásu, který zde zůstal po výkopových pracích, se vrací pražská mozaika, typická pro dláždění v historickém centru metropole.
1234>

Aktuálně z úřadu