placené stání bannerInteraktivní mapa mobilní verze

Akce

Aktuálně z MČ

Aktuálně z MČ

 • Konference v Luhačovicích řešila téma veřejný prostor a vizuální smog

  28.03. 2017
  Ve dnech 23. až 24. března 2017 se konala v Luhačovicích konference, kterou pořádalo Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska, na téma „Veřejný prostor – zaměřený na reklamu, mobiliář a vybavení (vizuální smog)“. Za MČ Praha 2 se konference zúčastnil zástupce starostky Václav Vondrášek a Sylvie Hájková, jež je pověřena vedením oddělení územního rozvoje.
 • Stonožkové děti se inspirovaly uměním (aktualizováno)

  24.03. 2017
  Už téměř dvě desetiletí malují děti v základní škole v Kladské jednou v roce obrázky, jimiž pak vyzdobí chodby a uspořádají „stonožkovou“ výstavu svých výtvorů. Výtěžek z prodeje jde vždy na konto humanitární organizace Hnutí na vlastních nohou – Stonožka.
 • Změna trasy linky 13

  24.03. 2017
  Od soboty 25. března 2017 bude linka 13 jezdit z Černokostelecké přes Floru a Muzeum na I. P. Pavlova jako dnes, ale nepojede na Zvonařku. Pokračovat bude na Náměstí Míru a přes zastávky Jana Masaryka a Ruská na Čechovo náměstí.
 • V dubnu čeká Prahu 2 rozsáhlý jarní úklid

  23.03. 2017
  „Chceme, aby naše městská část byla čistá,“ říká v reportáži místostarosta Václav Vondrášek. Neobnáší to ale jen komplexní dubnový úklid ulic a chodníků, v Praze 2 například přibudou další kontejnery na oleje a tuky.